» Культура » Зустріч з письменником-дослідником

 
 
 

Зустріч з письменником-дослідником

Автор: admin от 5-07-2016, 16:42, посмотрело: 1033

0

Зустріч з письменником-дослідником.

Зустріч з письменником-дослідником
Багато років приділив своїм дослідженням Валентин Адамович Згурський. Інженер за фахом, він все життя цікавився історією родини і працював над виданням книг, які стануть цінними не тільки для вузького кола тих, хто носить прізвище Згурський , але всіх , кого хвилює історія України.

Прізвищу «Згурський» дуже пощастило. Це єдине прізвище в Україні , що має таку дивовижну, а головне – таку стародавню  і детальну історію. Родові гілки тягнуться до 1240 року, коли на теренах Європи  з’явилися дві гілки цього роду – Північна та Південна.

Директорка Ренійської централізованої бібліотечної системи Галина Згурська познайомилась з автором книги , коли він працював над її першим виданням. Незабаром в Києві пройшла незабутня зустріч , де Валентин Адамович Згурський вручив  родині Згурських з Рені книги. Один екземпляр родина передає в районну дитячу бібліотеку.

Читачам будуть цікаві багаторічні дослідження про коріння , подивитись документи, прочитати історії родин Згурських.

Приходьте до бібліотеки і ви дізнаєтесь , що деякі особи з роду були на королівській службі, служили послами, ординарцями (посли короля Яна ІІІ Собецького брати Згурські Костянтин і Соломон,  посол гетьмана Івана Мазепи Тимофій Згурський). Потім колись багатий рід став бідним, члени його намагалися знайти кращу долю і тому прізвище це носять від шляхтичів, однодворців, купців и селян до солдат і офіцерів в війську польському, царському і казацькому.  Ви узнаєте, що мер столиці України Валентин Згурський , Герой Соціалістичної Праці, започаткував День Києва, що серед Згурських багато орденоносців , видатних людей своїх часів, що серед геральдичних зображень європейських родин є і герби Згурських.

В нашому місті проживає декілька родин Згурських, які за матеріалами книги є потомками Тимофія Згурського. Чекаємо на вас в бібліотеці !

 

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.